بذر دستگاه لیزر صابونی

دستگاه لیزر صابونی

نخست کود کند رها شونده در شکل رغبت در زمستان به خاک خود بیش تر فرمایید تا در طول فصل پرورش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . . در خانه بعداز رفع سرمای بهاره , مقداری ماسه یا خاک نباتی به خاک اضافه فرمائید و زمین را به خیر بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای خودداری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی فرمائید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع تولید شده است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در آخر یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک فرمائید . در نوبت اولیه صبح ها به طور روزمره با آبپاش زمین را طوری آب پاشی نمایید که کود الک شده جابجا نشده و در نتیجه بذر جابجا نشود , که در غیر این صورت بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد لا‌به‌لا 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین دوران برای خودداری از نادرست به چنگ آوردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی پرهیز کنید . بعد از 4 صفحه شدن نشا , مبادرت به علف کشی کرده و توجه بفرمایید که با علف کش های همگانی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی قشنگ و پر دستگاه لیزر خواهید بود .

دستگاه لیزر صابونی
دستگاه لیزر صابونی

تولیدات دارای ربط
شب بو بنفش
کاغذ سایت دستگاه لیزر های پاکتیبذر دستگاه لیزر ابریشم شب خسب
بذر دستگاه لیزر ابریشم شب خسب
شرایط کالا : موجود است
3 , 000 تومان
عمق کاشت

یک سانتی متر

تعداد تقریبی بذر

50 عدد
فصل کاشت

آخرزمستان
روزگار جوانه زنی

یک هفته
تعیین اندازه فروغ و روشنایی

آفتاب
مدل خاک

هرنوع خاک

1
+
اضافه کردن به سبد خرید
– امتیاز محصول
– مدل : بذر های پاکتی

توضیحات
نظرات
بذر دستگاه لیزر ابریشم شب خسب
درخت ابریشم گیاهی از خانواده ی لوبیاسانان و مستقر بخشها گرمسیری هست . دارنده برگهای مرکب کتف ای , دستگاه لیزر های خوشه ای صورتی و سپید رنگ معطر که ددر فصل‌تابستان عرض‌اندام می نمایند . برگ های این درخت خوش دستگاه لیزر صبح ها با طلوع آفتاب گشوده شده و شب ها باغروب آفتاب بسته می گردد . بههمین شمالی ها بدین درخت شب خسب گفته می گردد .

نحوه ی کاشت :

بذر درخت ابریشم
بذر درخت ابریشم

ابتدا بذر را در دستمال مرطوب و آنرا ببه بازه 8 هفته در فریزر قرار بدهید تا نیاز سرمایی آن برطرف شود , آنگاه آنرا در خاک باغچه کاشته و معطل رشد آن باشید .

جوانه زنی بذر شب خسب
جوانه زنی بذر شب خسب

نشا شب خسب
نشا شب خسب

تولیدها دارای ارتباط
کوکب کوهی رنگ زرد
بذر کوکب کوهی رنگ زرد S1
3 , 000 تومان
تاج خروس هرمی
بذر دستگاه لیزر تاج خروس هرمی S1
بذر دستگاه لیزر شب رایحه بنفش F1
3 , 000 تومان